Divebi.com

Adsense

Google Adsense Reklamları ile Para Kazanma Yolları

Yayınlanan

İcerisinde

google adsense, google adsense ile para kazanma, adsense ile para kazanma yolları

Bu yazımda sizlere Google Adsense, reklamları ile para kazanma yollarını anlatacağım. Birçok insan, internet olmadan neredeyse 1 gününü geçiremiyor ve akıllara internetten nasıl para kazanabiliriz sorusu geliyor. Bu durumda internetten para kazanmak mümkündür, fakat çalışmadan herhangi bir şekilde internetten kazanç sağlamak mümkün değil. Google adsense içerik üreticisine kazanç sağlaması için kurulmuş reklam ağıdır. Google adsense başvurusu için internet sitemiz veya youtube kanalımız gerekli şartlardan, geçiyorsa yaptığımız başvuru kabul edilme durumunda, içeriğimize reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

1.YouTube Kanalı Açın

Youtube, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Youtube içerik üretebilenler için youtube güzel kazanç elde edilen platformlardan biridir. Yeni açtığınız youtube kanalınız, gerekli şartları karşılıyorsa ve inceleme sonunda kanalınız. Youtube iş ortaklığı programı’na kabul edilmesi durumunda youtube kanalınızdan para kazan’a bilirsiniz.

2. İnternet Sitesi Açın

Web sitenizden veya blog sayfanızda gerekli koşullar sağlanırsa. Google adsense ile internet sitenizde reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz. SEO uyumlu bir internet sitesi arama motoru sıralamasında kolaylık sağlar.

Google Adsense Kuralları

Adsense ile kazanç sağlamak için uyulması gerekilen kural vardır. Bu kurallar gerçekten önemlidir ve bu kuralları ihlal eden kişiler herhangi bir şekilde para kazanamaz. Google adsense kuralları için ziyaret edin.

Trend Olan Gönderiler